Araç İç Aydınlatma

Araç İç Aydınlatma

Bu günlerde pek çok insanda karanlık fobisi olduğu bilinmektedir. Bunun en önemli etkisi gece sürüşünü olumsuz etkilemesidir. Günümüzde otomobillerin süratlerinin bir hayli arttığını düşünürsek çok tehlikeli bir durumdur.

Bunu önlemek amacıyla İstanbul çevresinde açılan Pendik araç iç aydınlatma servisleri kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmaktadır. Günümüzde bu tip araç içi fobisi olan kullanıcıların araç içi aydınlatma konusunda ihtiyacı olan her türlü teknik desteği bu servislerden almaları tavsiye edilir.
 
Bunların yanında günümüzde pek çok insan da araçlarında modifikasyon alanında eklentiler yapmaktan zevk almaktadır. Bu konuda pendik araç iç aydınlatma servisleri yine çok başarılıdır. Yalnızca araç iç aydınlatma değil aynı zamanda araç dış aydınlatma konusunda da uzman personel ekibi ile kullanıcıların her türlü ihtiyacına çözüm üretebilmektedir. Bunun yanında otomobil muayene alanında aydınlatma sistemlerinin kurallara uygun olup olmaması konusunda da bu servisleri tercih eden kullanıcıların aklında soru işareti olmaktan çıkmıştır. Bu servislerde yapılan her türlü eklenti yasalara uygundur.
 

Araç içi aydınlatma sistemleri nelerdir?

Araç içi aydınlatma sistemleri günümüzde farklı farklı amaçlarla olmak üzere pek çok kullanıcının ilgi alanına girmiş bir konudur. Araç içi aydınlatma sistemleri araç içi görüşü arttırmayı ve araç içi atmosferi geliştirmeyi hedefleyen elektronik sistemlerdir. Bunun yanında pek çok kullanıcının modifikasyon, pek çok kullanıcının da gece karanlığı fobisine karşılık ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlayan bir alandır.
 
Araç dış aydınlatma sistemleri pek çok farklı parçadan oluşmaktayken bu parçaların içine farklı verimliliklerde konulabilecek farklı ampuller bulunmaktadır.

Araç içi aydınlatma sistemleri şunlardır;
 
  • Tavan aydınlatmaları
  • Okuma aydınlatmaları
  • Makyaj aynası aydınlatmaları
  • Zemin aydınlatmaları
  • Kapı aydınlatmaları
  • Bagaj aydınlatmaları
  • Torpido gözü aydınlatmaları
  • Gösterge aydınlatmaları
     
Tüm bu aydınlatmalar araç içi aydınlatmaları kapsamaktadır. Bu aydınlatmalar eklenirken en dikkat edilmesi gereken unsur aydınlatma şiddetinin sürücünün gözünü alacak derecede olmamasıdır. Sürücünün gözünü alacak şiddetteki aydınlatma sistemleri hem sürücüyü hem de trafiği büyük bir riske atacaktır. Bunların yaşanmaması adına kullanıcıları servislerde teknik destek alırken bu konuda çok hassas olmaya davet ediyoruz.
 

İlgili Konular

ABS fren sistemi nedir?

ABS fren sistemi nedir?

Araç kullanımı sırasında ani frenlemeler sürüş güvenliğini tehlikeye atabilir.

Rehbere git

Triger kayışı ile birlikte neler değişir?

Araç bakım ve onarım uygulamaları arasında en kritik işlemlerden biri de triger kayışı değişimi ve bakımıdır.

Rehbere git
Triger kayışı ile birlikte neler değişir?
Araç beyni programlama Nasıl yapılır?

Araç beyni programlama Nasıl yapılır?

Araç bakım ve onarım işlemleri arasında en karmaşık uygulamalardan biri de beyin programlama hizmetidir.

Rehbere git

10 Bin Bakımında Neler Değişir?

On bin bakımlarında nitelikli planlama, orijinal parça kullanımı, profesyonel ekipman ve uzman uygulayıcı ekipler son derece önemlidir.

Rehbere git
10 Bin Bakımında Neler Değişir?