Hizmet Sözümüz

Hizmet Sözümüz

Müşteri memnuniyeti başarımızın ölçüsüdür. Benzersiz hizmet vaatlerimiz, herhangi bir soruna mümkün olan en iyi çözümü bulma taahhüdü anlamına gelir.

Üstün Kalite

Üreticinin garanti kapsamı kaybı yok: Tüm onarım ve bakım çalışmalarını üreticinin şartnamelerine göre yapıyoruz, böylece araç tamamen garanti kapsamında kalıyor.
 
Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tam niteliklidir. Her zaman en son ekipmanları kullanıyoruz.
 
Orijinal ekipman yedek parçalar: Aracınızın değerini korumasını sağlamak için orijinal parçaları veya en yüksek kalitede yedek parçaları özel olarak kullanırız.
 
Sorumluluk: Aracınıza iyi bakıyoruz. Servislerimiz her zaman geçerli güvenlik ve çevre standartlarına uyar.

Geniş Altyapı ve Kapsam

Aracınızın ihtiyacı olan her şey: Araç bakım onarım başta olmak üzere aklınıza gelecek tüm hizmetler hakkında uzman tavsiyesi sağlıyoruz.
 
Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa sürede teslim edebilir ve gerekenden uzun süre beklemek zorunda kalmadan hizmet alabilirsiniz.
 
Mobilite: Sizi yolda tutuyoruz. Mümkün olduğunda ikame araç kullanabilirsiniz.
 

Adil ve Mantıklı

Uzman çalışması ve şeffaf maliyetler: Size, çalışmalardan önce detaylı ve alt kırılımlı zaman ve iş dökümü vereceğiz. Böylece en başından itibaren her şeyin ne kadara mal olacağını tam olarak bilirsiniz.
 
Onarım işine adil yaklaşım: Sadece, gerçekten gerekli olanı onarırız.
 
Her şey kontrolünüz altında: Herhangi bir ekstra iş yapmadan önce her zaman sizinle görüşüyoruz.
 
Kendiniz görün: Aracınızı teslim alırken bir göz atmak istemeniz ihtimaline karşı çıkarılan parçaları saklarız.

Kişiselleştirilmiş ve Adanmış

Kişisel hizmet: Söylemeniz gerekenleri dinliyoruz ve aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten her zaman memnuniyet duyuyoruz.
 
Tam bağlılık: Sizin ve aracınız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. En garip veya olağanüstü sorunlara bile doğru çözümü bulmamız için bize güvenebilirsiniz.