Lider Şirketlerle İş Birlikleri

Lider Şirketlerle İş Birlikleri

Bosch Car Service olarak, müşterilerimize ek ürünler ve hizmetler sağlamak için özel olarak seçilmiş ortaklarla çalışıyoruz.

Birlikte size daha fazlasını sunuyoruz

İş ortaklarımızın yardımıyla aracınızın ihtiyacı olan her şeyi güvenilir bir kaynaktan sağlarsınız. Bu yakın çalışma ilişkisi sayesinde Bosch Car Service, her zaman günceldir ve yeniliklere açıktır. Bu nedenle Bosch Car Service müşterilere mevcut olanın en iyisini sunabilir.

Castrol

Castrol

Madeni yağ teknolojisinin öncüsü Castrol, dünyada 120 yılı aşkın süredir, Türkiye’de de 67 yıldır faaliyet göstererek zorlu şartlar altında yüksek performans sağlayan, ileri teknolojiye sahip yağlar geliştiriyor. 5 kıtada ve 140 ülkede yer alan Castrol; otomobil, ticari araç ve motosikletler için ürettiği yağlara ek olarak endüstri, deniz, uzay, hava ve enerji sektörlerine de madeni yağ üretiyor.

Castrol

ZES

ZES

ZES (Zorlu Energy Solutions) yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla yaratılmış Zorlu Enerji markasıdır. 2018 yılı itibariyle faaliyete geçen ZES, şehiriçinde ve şehirlerarası yollarda hayata geçirdiği hızlı şarj istasyonları ile birlikte ülkemizdeki elektrikli araç sahiplerinin yolculuklarını kolaylaştırmayı ve elektrikli araç devrimini hızlandırmayı hedeflemektedir. Halka açık noktalarda sunduğu hızlı şarj imkanının yanında, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda ev ve işyerlerine de şarj istasyonu kurulumları yapmaktadır. ZES, kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye’de şarj istasyonlarını devreye alıp, elektrikli araçları tüm ülkede erişilebilir ve kullanılabilir hale getirmeyi planlamaktadır.

ZES