Pendik Opel Servisi

Pendik Opel Servisi

Opel marka araçlarda gereken her türlü arıza sorunlarınızda Pendik Opel servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz birçok onarım ve bakım hizmeti ile araçlarınızı ilk günkü konforunda kullanabileceksiniz. Tecrübeli ustalarımız ile verdiğimiz bu hizmetler araçlarınızın her türlü aksamları üzerine olabilmektedir. Sadece Opel marka araçlarda değil diğer marka ve model araçlarda da hizmet veren firmamız, araçlarınızda tamamen orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. 
 
Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ustalarımız bilginiz dahilinde olmayan hiçbir işlemi arabanıza uygulamayacaktır. Bu sayede haberinizin olmadığı ve istemediğiniz herhangi bir onarım için fiyat ödemeyeceksiniz. Oluşabilecek sorunlar ve mevcut arızalar hakkında ustalarımız sizleri bilgilendirecektir. Ayrıca ileri dönük yapılan gözlemleri sonucunda sizlerle değişmesi veya onarılması gereken parçaların da durumundan bahsedilmektedir. Dilerseniz bu parçaların da değişimini veya onarımını yaptırabilirsiniz. 
 

Pendik Opel Servisi

Pendik Teknik Hizmet

Pendik Teknik Hizmet

Araçlarda verilen teknik hizmet ve bakımların kalitesi oldukça önemlidir. Araç boyası, iç temizlik ve diğer aksam sorunlarının özveri ile yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde araç kullanım ömrünün kısalması olasıdır. Firmamız bütün bu değişkenlerin bilincinde olup sizler için her zaman en iyi çözümleri üretmektedir. Pendik Opel servisi Opel marka araçlarınız için profesyonel hizmetin birinci adresidir. 
 
Araçlar artık günümüzde lüks olmaktan çıkıp birer ihtiyaç haline geldi. Bu nedenle de birçok insanın teknik servis hizmetlerine ihtiyacı artmakta. Firmamız diğer şirketlerden farklı olarak her türlü marka araçta profesyonel bir teknik hizmet sunmaktadır. Pendik ve çevresinde herhangi bir arıza ile karşılaştığınızda dilerseniz firmamızı tercih edebilirsiniz.
 

Pendik Teknik Hizmet

Opel Orijinal Yedek Parça

Opel Orijinal Yedek Parça

Yedek parçalar günümüzde birçok araca zor süreçler yaşatmaktadır. Orijinal olan parçalar arıza verdiğinde yerine mutlaka orijinal parça takılmalıdır. Aksi takdirde araç uyum sağlamakta zorluk çekecek ve kullanım süresi kısalacaktır.

Opel marka araçlar için kullandığımız orijinal yedek parçalar;
 
  • Kontak anahtarı 
  • Ön far
  • Arka stop lambası
  • Tepe lambası
  • Direksiyon alt plastiği
  • Takım conta vb. parçalardan oluşmaktadır. 
     
Sizler de bu parçalardan herhangi birine ihtiyaç duyuyorsanız Pendik Oto Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir model veya marka araçta ustalarımız sizlere en iyi hizmeti keyifle sunacaktır. 
 

Opel Orijinal Yedek Parça