Göçük Düzeltme

Göçük Düzeltme

Pendik Bosch car service, araçların arıza veya hasarlardan ötürü belirli oranlarda parçalarında meydana gelen eziklik veya göçme gibi durumları eski haline getirmek için gerekli onarım ve bakım işlemleri ile yakından ilgilenen yetkili servistir.

Trafiğin yoğun olması veya dikkatsizlik gibi durumlar kaza oranlarını artırmaktadır. Kaza oranların artması araç arızalarını da bu oranda artırmaktadır. Kazanın boyutu ne olursa olsun zarar gören bölümün en doğru ve sorunsuz bir şekilde eski haline döndürülmesi için oto servisler yoğun olarak çalışmaktadır.
 
Günümüzde küçük çaplı kazalarda bile aracın bazı bölümlerinin görüntüsü olumsuz anlamda etkilenmektedir. Bunu düzeltmek için günümüzde göçük düzeltme işlemi yapılmaktadır. Bu işlem herhangi bir parça değişimi olmaksızın mevcut parçanın onarılması için verilen işlemi kapsamaktadır. 
 
Göçük düzeltme ve boyama işlemleri yetkili ve konuda deneyim kazanmış bir servise yaptırılmalıdır. Çünkü işlemler sırasında aracın mevcut boyasının zarar görmemesi oldukça önemlidir. Bu anlamda doğru ekipman ve düzgün işçilik sorunun giderilmesi için temel adımlardır. 

Pendik göçük düzeltme işlemleri uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir bakımdır.

Göçük düzeltme boyaya zarar verir mi?

Günümüzde boyasız göçük düzeltme işlemleri de pek çok aracın aldığı bakımlar arasındadır. Araç sahiplerinin yanlış bildiği efsanelerden biri olan göçük düzeltme işlemi sırasında boyanın hasar aldığıdır. Bu doğru olarak bilinse de yanlış bir varsayımdır. İşlem hakkında genelleme yapmak doğru değildir. Çünkü gelişen ve değişen teknoloji ile beraber işlemler sırasında kullanılan ekipmanlar sayesinde araç herhangi bir zarar almamaktadır. Zaten yeni üretilen pek çok araç boyası esnek yapıda olduğu için hasar alma oranı düşüktür. 
 
Göçük düzeltme işleminin doğru bir şekilde işinin ehli bir kişi tarafından yapılması boyanın zarar görüp görmeyeceğini kanıtlamaktadır. İşlemi yapacak kişi benzer sorunlarla ilgilenmiş ve deneyim kazanmış bir kişi ise işlem sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Ancak yetkili olmayan bir servis işlem konusunda bilgisiz de aracın hasar alması kaçınılmazdır. Bu anlamda araç sahiplerinin göçük düzeltme işlemi için yetkili, donanımlı ve alanında uzman bir servise başvurması ve gerekli işlemleri alması gerekir. Pendik araç onarım bakım için servisimizle ileitşime geçebilirsiniz. Pendik göçük düzeltme işlemleri için Pendik oto servisi Serlas, yetkin personeli ile size en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 

İlgili Konular

Araç beyni programlama Nasıl yapılır?

Araç beyni programlama Nasıl yapılır?

Araç bakım ve onarım işlemleri arasında en karmaşık uygulamalardan biri de beyin programlama hizmetidir.

Rehbere git

Triger kayışı ile birlikte neler değişir?

Araç bakım ve onarım uygulamaları arasında en kritik işlemlerden biri de triger kayışı değişimi ve bakımıdır.

Rehbere git
Triger kayışı ile birlikte neler değişir?
ABS fren sistemi nedir?

ABS fren sistemi nedir?

Araç kullanımı sırasında ani frenlemeler sürüş güvenliğini tehlikeye atabilir.

Rehbere git

10 Bin Bakımında Neler Değişir?

On bin bakımlarında nitelikli planlama, orijinal parça kullanımı, profesyonel ekipman ve uzman uygulayıcı ekipler son derece önemlidir.

Rehbere git
10 Bin Bakımında Neler Değişir?