Oto Detaylı Temizlik

Oto Detaylı Temizlik

Araçların düzenli olarak bakım yaptırması ne kadar önemli ise aracın iç ve dış temizliği de o denli önemlidir. Aracın içerisinde bulunan döşeme ve parçaların yapısını bozmayacak kimyasallar ile iç ve dış olarak temizlenmesini sağlayan oto detaylı temizlik her aracın alması gereken bakım hizmetlerinden biridir.

Gün içerisinde yoğun olarak vakit geçirilen ve dikkat edilmesi gereken otomobillerin temizliği sürücüler için oldukça önemlidir. Aracın temizlenmesi yetkili bir servis tarafından alınması gereken bir işlemdir. Yetkili servisler aracı baştan uca temizlemekte ve temizlik işlemleri sırasında doğru kimyasallar kullanmaktadır. 
 
Detaylı temizlik işlemleri sırasında araç sahiplerinin ulaşamayacağı bölümler bile ayrıntılı olarak temizlenmektedir.
 

Oto detaylı temizlik fiyatları

Oto detaylı temizlik işlemleri, aracın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Her aracın boyutu aynı değildir. Pendik oto temizlik  sırasında araçta kullanılacak malzeme ve ekipmanlar değişiklik göstermektedir. Bu anlamda fiyatlarda değişimler yaşanmaktadır. Araç sahipleri oto servis üzerinden aracının boyutuna göre temizlik hakkında bilgi almalıdır. 
 
Detaylı İç Temizlik 
 
Temizlik işlemi iç ve dış olarak ikiye ayrılmaktadır. İlk aşamada aracın iç bölümü ikinci aşamada da aracın dış bölümü detaylı olarak temizlenmektedir. 
 
  1. Tavan döşeme temizliği
  2. Taban halısı temizliği
  3. Koltukların yıkanması
  4. Kapı iç döşeme temizliği
  5. Plastik döşemelerin temizliği
  6. Stepne ve bagaj halısının temizliği
 

Detaylı temizlik kaç saat sürmektedir?

Pendik Oto detaylı temizlik işlemi ayrıntılı ve uzun süren işlemlerdir. Temizliğin süresi aracın boyutuna göre değişse de ortalama temizlik süresi 4 saattir. Bazı servisler bu süreleri daha erken veya daha geç bitirebilmektedir. Kimi araçlarda bu süre daha uzunken kimi araçlarda bu süre daha kısadır. Bu aracın temizlik durumu ile doğru orantılıdır.
 
Pendik Oto detaylı temizlik her aracın alması gereken bakımlardan biridir. Araçlar yaz kış yağmur ve tozun etkisiyle kirlenmektedir. Bu kirlenme sadece dış yüzeylerde değil iç yüzeylerde de kendini göstermektedir. İç yüzeylerin temizliği için ayrıntılı ekipman kullanılmakta ve döşemelerin zarar alması önlenmektedir. Bu anlamda detaylı temizlik işlemlerinin konuda uzman ve yetkili bir araç servisine yaptırılması gerekir. 
Pendik oto servis ve Pendik periyodik bakım için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.
 

İlgili Konular

Triger kayışı ile birlikte neler değişir?

Triger kayışı ile birlikte neler değişir?

Araç bakım ve onarım uygulamaları arasında en kritik işlemlerden biri de triger kayışı değişimi ve bakımıdır.

Rehbere git

10 Bin Bakımında Neler Değişir?

On bin bakımlarında nitelikli planlama, orijinal parça kullanımı, profesyonel ekipman ve uzman uygulayıcı ekipler son derece önemlidir.

Rehbere git
10 Bin Bakımında Neler Değişir?
Araç beyni programlama Nasıl yapılır?

Araç beyni programlama Nasıl yapılır?

Araç bakım ve onarım işlemleri arasında en karmaşık uygulamalardan biri de beyin programlama hizmetidir.

Rehbere git

ABS fren sistemi nedir?

Araç kullanımı sırasında ani frenlemeler sürüş güvenliğini tehlikeye atabilir.

Rehbere git
ABS fren sistemi nedir?