Serlas Otomotiv Hakkında

Serlas Otomotiv Hakkında

Otomotiv sektöründe uluslararası standartları benimseyerek hizmet hayatına başlayan ve bu sayede kısa sürede Bosch Car Service ailesinin bir parçası olan Serlas Otomotiv, Pendik başta olmak üzere birçok bölgede hizmet sunan bir firmadır.

Sunduğu hizmetlerde mevcut olanla yetinmeyen, sürekli bir yenilik ve gelişme hali içerisinde olan firmanın kuruluşundan bu yana benimsemiş olduğu en temel misyonu, sürdürülebilir gelişimdir.

Bunun beraberinde getirdikleri ise şunlardır;
 
  • Geniş Bir Aile
Serlas, benimsemiş olduğu kalite standartları ile her geçen gün daha fazla genişleyen ailenin bir parçasıdır. Bu aileye hem profesyonel ve deneyimli çalışanlarını hem de araçlarını güvenli ellere teslim etme arzusu bulunan araç sahiplerini dahil etmek mümkündür. 
 
  • Teknolojik Gelişmişlik
Serlas bünyesinde sunulan hizmetlerin tamamı, teknoloji ile el ele icra edilmektedir. Kullanılan cihazlar, benimsenmiş olan teknikler ve aracılık eden küçük aletler son teknoloji ürünüdür. Bu durumun en temel getiri ise hata oranı sıfıra yakın, memnuniyet oranı ise %100 olan hizmetlerdir. Bununla birlikte teknolojik gelişmelerin hizmete dahil edilmesinin, hizmet sürecini kısaltarak verimliliği de etkilediğini söylemek mümkündür. 
Serlas Otomotiv, günümüzde de ferah çalışma ortamları ile hem araçları hem de araç sahiplerini ağırlamaya ve profesyonellik ilkesi çerçevesinde hizmet sunmaya devam etmektedir.