Oto Mekanik Arıza Tespiti

Oto Mekanik Arıza Tespiti

Bu sistemlere bağlı olan arızaların tespiti konusunda servisimiz sonuca giden çalışmalar yapmıştır. Pendik oto mekanik hizmetlerimiz arasında;
 
 • Soğutma sisteminin bakımı ve eksiklerin tamamlanması 
 • Far ayarı yapma ve kontrolün sağlanması
 • Motor, parça, bileşen ve aksam kontrolü ile arıza tespiti ve tamir hizmetinin sunulması
 • İç ve dış aydınlatma unsurlarının eksiklerinin tespit edilmesi ve giderilmesi
 • Fren sisteminin bakımının ve onarımının yapılması, fren balata ve disk değişiminin yapılması 
 • Yakıt ateşleme sisteminin bakımının yapılması ve kontrolünün sağlanması
 • Ön cam silecek lastiğinin kontrolünün yapılması ve değiştirilmesi
 • Debriyaj sistemi bakım onarım ve debriyaj setinin değişiminin yapılması
 • Motor yağı ve filtre değişimi hizmetlerinin yapılması
 • Lastik tamir ve değişim hizmeti verilmesi
 • Akü kontrolünün sağlanması ve değişim hizmetinin verilmesi
Gibi çok önemli hizmetler bulunmaktadır.
 

Oto Mekanik Arıza Tespiti

Oto Mekanik Arıza Tamiri

Oto Mekanik Arıza Tamiri

Araçların mekanik sistemlerinde bulunan arızaları tespit etmek önemlidir. Servisimiz bünyesinde bu işlem gelişmiş teknolojilerle sağlanmaktadır. Uzman ekipler, kaliteli ve nitelikli teknoloji kullanımı ile her türlü arızayı kolaylıkla tespit eder. Tespit edilen bu arızaların giderilmesi için, bakım ve onarım çalışmaları yapılır. Oto mekanik hizmetleri bünyesinde karşınıza çıkan çalışma ve olumlu sonuçlar, aracınızın ekonomik şekilde performansını yeniden eski düzeye çıkarmaktadır. Arıza tespiti sonrasında uzman ekip gerekli takım ve donanım unsurları ile tamir çalışması yapar. Servisimiz bünyesinde yapılan çalışma örnekleri, çok sayıda müşterimiz için memnuniyet verici sonuçlar yaratmıştır. 
 

Oto Mekanik Arıza Tamiri

Oto Mekanik Parça Değişimi

Oto Mekanik Parça Değişimi

Mekanik sistemlerin kusursuz çalışması araçların emniyetli yolculuğu için çok gereklidir. Güvenli yolculuk planlamasını, elbette bütün araç sahiplerinin yapması gerekir. Gerekli koşullarda tamir edilmesi gereken parçaların, bazen tamamen sökülmesi ve yerine yenisinin takılması gerekir. Bu gibi durumlarda oto mekanik çalışmalarımız, kaliteli parça tedarik ve değişim konusunda iyi bir çözüm yaratmaktadır. Servisimizin tedarik ettiği ve kullanıma sunmuş olduğu kaliteli parçalar sayesinde, aracın beklenen performansı en iyi biçimde ortaya çıkar. Can güvenliği mal güvenliği ve konforlu yolculuk konusunda, aracınızın ihtiyaçları servisimiz tarafından karşılanmalıdır. Mekanik sistemlere ait parçaların her biri tarafımızdan tedarik edilir. Montaj ekibi, başarılı bir çalışma ile bu unsurları aracınıza takıp çalışmasını kontrol eder. Yola çıkmaya hazır halde görülen araçların, artık emniyetli şekilde yolculuk yapması söz konusu olur. Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan servisimiz, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemle beraber size her zaman yardımcı olur.
 

Oto Mekanik Parça Değişimi