Pendik BMW Servisi

Pendik BMW Servisi

Araçlarınızda oluşan her türlü arızada Pendik BMW servisi ekibini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamızın sunduğu birçok arıza ve onarım hizmeti dilediğiniz marka ve model araçlarınızda uygulanabilmektedir. Ustalarımız sadece Ford marka araçlarda değil diğer marka araçlarda da tecrübe sahibidirler. Aracınızın arıza veren ve onarılması gereken her türlü parçası ustalarımız tarafından dikkatli bir şekilde onarılacaktır. 
 
Servisimizde arıza belirlemek için kullandığımız elektronik tespit cihazları son model teknoloji ile donatılmıştır. Aracınızda bulunan arızaların tespiti bu cihaz sayesinde kısa bir süre içerisinde ölçülebilmektedir. Arızası belirlenen parçaların yenilenmesi ustalarımız tarafından olabildiğince çabuk bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aracınız için kullandığımız orijinal parçalar ile hiçbir aksama olmadan dilediğiniz gibi sürüşünüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Pendik ford servisi olarak güvenliğiniz önceliğimizdir.
 

Pendik BMW Servisi

Hızlı BMW Servisi

Hızlı BMW Servisi

Günümüzde araçlar artık büyük bir ihtiyaç haline geldi. Bu nedenle araçların arızalanması durumunda gün içerisindeki pek çok iş gecikme yapabilmektedir. Bu gecikmeleri önleyebilmek için tercih ettiğiniz teknik servisin olabildiğince hızlı bir şekilde aracınızı tamir etmesi gerekmektedir. Pendik BMW servisi olarak sunduğumuz bütün hizmetleri olabildiğince hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. 
 
Gün içerisinde karşılaşacağınız herhangi bir arıza veya aksama ile çalışanlarımız yakından ilgilenecektir. Araçlarınızın arıza tamiri haricinde genel bakımları içinde dilerseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Mevsim değişiklikleri araçların da bazı önemli parçaları için önemlidir. Polen filtrelerinin ve hava filtrelerinin değişmesi her mevsim geçişinde düzenli olarak değiştirilmelidir. Bu sayede oluşabilecek birçok mikrop ve bakteriden kurtulabilirsiniz. Oto servis seçiminde doğru adrestesiniz.
 

Hızlı BMW Servisi

Profesyonel BMW Teknik Hizmet

Profesyonel BMW Teknik Hizmet

Araçlarınızda oluşan arızalar için profesyonel bir teknik hizmet servisi tercih etmelisiniz. Aracınızın kullanım ömrü, konforu ve görünüşü için tercih edilen teknik servislerin önemi büyüktür. Pendik Bosch Car service olarak her marka araçta profesyonel teknik hizmet sunmaktayız.

Sunduğumuz bazı hizmetler;
 
  • Polen ve hava filtrelerinin değişmesi
  • Şanzıman arızaları
  • Ön takım sistemlerinin tamiri
  • Motor yağı değişimi ve kontrolü
  • Fren sistemlerinin kontrolü
  • Vites kutusu tamiri gibi birden fazla alanda hizmet vermekteyiz. 
     
Sizler de araçlarınızın kullanım süresini uzatmak ve yakıt harcamasını düşürmek istiyorsanız arıza tamirlerinden ayrı olarak, genel bakım hizmetlerinden de yararlanmalısınız. Pendik Ford servisi Serlas, uygun fiyatlar ve uzman ekibi ile size hizmet vermeye hazır.
 

Profesyonel BMW Teknik Hizmet

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Kaporta göçükleri artık çok fazla sorun değil. Servisimizin çalışmaları bu tür sorunların giderilmesine çok büyük katkılar sağlamaktadır. Pendik boyasız göçük düzeltme hizmeti esnasında araç kaportası çizilmez, yıpranmaz. Boya zedelemeden yapılan hizmet pratik ve daha kolaydır. Uzman servisin sunduğu Pendik boyasız göçük düzeltme hizmeti aracın ışıltısını ve değerini koruyacaktır. Göçükler üzerinde yapılan geriye doğru vakumlama çalışmaları çok hızlı ve güvenli sonuç vermektedir. Boyasız göçük düzeltme için kullanılan teknik ve uygun malzemeleri işin uzmanlarının desteği ile en iyi sonucu verir. Aracın maddi boyutta değer kaybının önüne geçmek için burada bahsedilen hizmetler sunulmaktadır. Servisimiz bu tarz pratik hizmetler konusunda her zaman hazırlıklıdır.

Boyasız Göçük Düzeltme