Pendik Citroën Servisi

Pendik Citroën Servisi

Citroen marka araçlarınızda oluşan her türlü arıza için Pendik Citroen servisi ekibimizi tercih edebilirsiniz. Senelerdir birçok marka araçta deneyim kazanan ustalarımız aracınız için en uygun tamir yöntemini kullanacaktır. Yapılan her işlemden detaylıca bilgilendirilip, aracınıza bilginiz dahilinde olmayan herhangi bir işlem yapılmayacaktır.
 
Genel bakım ve arıza hizmetlerimizden hangisine ihtiyaç duyuyorsanız sadece Citroen marka araçlarınız için değil, farklı marka ve modele sahip araçlarınız için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz birbirinden farklı fırsat ile araçlarınızın arızalarında kısa bir süre içerisinde kolayca kurtulabilir, konforlu bir sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. 
 

Pendik Citroën Servisi

Citroën servisinin ömemi

Citroën servisinin ömemi

Teknik servislerin kalitesi ve kullandığı cihazların önemi araçlar için oldukça önemlidir. Kullanılan her parçanın orijinal olması yakıt tüketimini azaltacağından müşteriler için ayrıca önemlidir. Araç kullanım süresinin kalitesiz parçalar kullanıldığında düştüğünün farkında olan firmamız kesinlikle tamir edilen araçlar içerisinde orijinal olmayan parçalar kullanmamaktadır. 
 
Servisler sadece araçlar arıza verdiğinde değil binek araçlarda senede bir, ticari araçlarda ise senede iki kez olmak şartıyla ziyaret edilmelidir. Aracınızda oluşacak herhangi bir arızanın tespiti arıza gerçekleşmeden önce yapılırsa büyük arızalardan kaçınmış olursunuz. Bu arızaların tespiti ise genel bakım veya dönemsel bakımlarda ortaya çıkmaktadır. Sizler de aracınızı ilk günkü gibi konforlu, az yakıt tüketen ve keyifli bir şekilde kullanmak istiyorsanız bakım rutinlerine dikkat etmelisiniz. 
 

Citroën servisinin ömemi

Citroën Servis Ücreti Ne Kadar?

Citroën Servis Ücreti Ne Kadar?

Citroen marka araçlar Türkiye’de pek çok sürücü tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle teknik servis elemanlarımız bu marka araç üzerinde oldukça deneyimlidirler. Araç içerisinde arıza veren parçaların önemine ve arızanın büyüklüğüne göre servis ücretlerimiz değişiklik göstermektedir. Arıza veren parçanın tamir edilmesi ya da onarılması gerekebilir. Bu nedenle yeni bir parça kullanımında ayrı bir ücretlendirme var olan parçanın onarılması ise ayrı bir ücretlendirme kapsamındadır.

Araçların markası ne olursa olsun her türlü arızada hizmet veren firmamız sizlere ihtiyacınız olan her türlü tamir hizmetini sunmaktadır. Tamir edilen parçanın hasar oranı ve onarım süresi gibi değişkenler sizlere sunduğumuz hizmetin fiyatını belirlemektedir. Sizler de daha doğru ve güvenilir bir fiyat almak istiyorsanız Serlas otomotiv çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. 

Citroën Servis Ücreti Ne Kadar?